Het merk Bukowski Design

Barbara Bukowski begon in 1990 met het ontwerpen van teddyberen en knuffelkonijnen voor haar beide zoons. Dit zijn nog steeds dierbare knuffels. Zij was geïnspireerd door de Steiff collectie. Een merk dat al sinds 1880 bestaat en inmiddels is uitgegroeid tot 's werelds meest beroemde knuffelbedrijf. Net als Steiff maakt Bukowski Design al haar knuffels nog steeds met de hand. 

Inmiddels is Bukowski Design een toonaangevend bedrijf in knuffels in Scandinavië. Het is een familiebedrijf dat aan klanten over de hele wereld verkoopt. Het succes zit hem in het unieke design.

Elke teddybeer en elke dierenknuffel heeft een naam. Veelal zijn ze vernoemd naar familie, vrienden of kennissen van Barbara en haar gezin, waardoor de knuffel heel levensecht wordt!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

In verband met afwezigheid worden er tot 23 juni geen pakketten verstuurd. Bestellingen kunnen wel gewoon geplaatst worden. Excuses voor dit ongemak. 

© 2015 - 2023 Bukowski Knuffels | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel

In verband met afwezigheid worden er tot 23 juni geen pakketten verstuurd. Bestellingen kunnen wel gewoon geplaatst worden. Excuses voor dit ongemak.